Olle Nyman litografi

Olle Nyman litografi
Olle Nyman litografi

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Man med basfiol, signerad, färglitografi, numrerad 131/200, 78x52 cm.

433470

2017-01-16