Arne Nilsson olja

Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 80x115 cm.

433471

2017-01-16