Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 80x115 cm.
433471
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här