fartygsporträtt

fartygsporträtt
fartygsporträtt
fartygsporträtt
fartygsporträtt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSPORTRÄTT, (1900-tal) Motiv från Cadiz, signerad och daterad E. Bergman 1906, med dedikation "Till styrman E. Dreifaldt Minne af gemensam tjänst 1904-1906", akvarell, 19x31 cm

433472

2017-01-16