Fritiof Schüldt oljemålning

Fritiof Schüldt oljemålning
Fritiof Schüldt oljemålning
Fritiof Schüldt oljemålning
Fritiof Schüldt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning av flaskor vid fönster, signerad och daterad -73, olja på duk 92x72 cm

433473

2017-01-16