Fritiof Schüldt

Fritiof Schüldt
Fritiof Schüldt
Fritiof Schüldt
Fritiof Schüldt

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Interiör med bord och figur, signerad och daterad Schüldt -68, olja på duk, 130x85 cm

433476

2017-01-16