Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi 142/150, ca 44x55 cm
433477
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här