Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholm, signerad, 106/150, färglitografi, ca 45x56 cm
433480
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här