Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): "Nackspegel" signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 24/40, färglitografi, ca 24x22 cm
433481
2017-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här