Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): "Nackspegel" signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 24/40, färglitografi, ca 24x22 cm

433481

2017-01-18