Arne Nilsson olja
2017-01-18
433482
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 116x116 cm
Märke efter spännram