Arne Nilsson olja

Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja
Arne Nilsson olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE NILSSON (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, ca 116x116 cm

Märke efter spännram

433482

2017-01-18