Marino Marini litografi

Marino Marini litografi
Marino Marini litografi
Marino Marini litografi
Marino Marini litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MARINO MARINI (1901-1980): "Personnaged du Scare du Printemps", signerad Marino, VI/X, färglitografi, ca 49x39 cm

433483

2017-01-16