Carl Kjellin oljemålning

Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL KJELLIN (1862-1939): Interiör med män, signerad Carl Kjellin, olja på duk, 77x105 cm

433492

2017-01-16