Gerhard Larsson oljemålning

Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning
Gerhard Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD LARSSON (1910-1990), Fiskeläge, signerad och daterad 1947, olja på duk, 69x54 cm

433493

2017-01-16