Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
JAN CHRISTIAN POORTENAAR (Holland, 1886-1958): Stilleben med fiol, fågel och fat, signerad J C Poortenaar, olja på duk, ca 100x76 cm
Smärre färgbortfall
433494
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här