Jan Christian Poortenaar stilleben

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

JAN CHRISTIAN POORTENAAR (Holland, 1886-1958): Stilleben med fiol, fågel och fat, signerad J C Poortenaar, olja på duk, ca 100x76 cm

Smärre färgbortfall

433494

2017-01-16