Bo Hylander - Komposition

Bo Hylander - Komposition
Bo Hylander - Komposition
Bo Hylander - Komposition
Bo Hylander - Komposition

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2006, olja på duk, ca 116x90 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

433496

2017-01-16