Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2004, olja på duk, ca 116x90 cm
PROEVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Simris
433499
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här