Porslinsfigurin

Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin
Porslinsfigurin

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, 1900-talets första hälft, i form av kvinna med negligé, botten med Augustus Rexliknande märke, höjd ca 17 cm

Nagg

433500

2017-01-16