Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
FIGURIN, porslin, 1900-talets första hälft, i form av kvinna med negligé, botten med Augustus Rexliknande märke, höjd ca 17 cm
Nagg
433500
2017-01-16