Goebel Hummel

Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel
Goebel Hummel

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOEBEL, "Hummel", figuiner, 4 st., 1900-talets andra hälft, flintgods, polykromt bemålade, höjd ca 9-12 cm

Nagg, pojken på äppelgren med lagning

433505

2017-01-16