Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TERRIN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), imari, dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter 19 cm, höjd ca 20 cm
Nagg, locket med lagningar
433507
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här