Ståle Blaesterdalen träsnitt

Ståle Blaesterdalen träsnitt
Ståle Blaesterdalen träsnitt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

STÅLE BLAESTERDALEN, (Norge född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad Ståle Blaesterdalen 96, träsnitt, ca 62x91 cm

433509

2017-01-16