Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
STÅLE BLAESTERDALEN, (Norge född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad Ståle Blaesterdalen 96, träsnitt, ca 62x91 cm
433509
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här