Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Mae West", signerad och daterad Cecilia Sikström 2006, gouache på papper, 61,5x44 cm.
433511
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här