Cecilia Sikström - Mae West

Cecilia Sikström - Mae West
Cecilia Sikström - Mae West
Cecilia Sikström - Mae West
Cecilia Sikström - Mae West

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Mae West", signerad och daterad Cecilia Sikström 2006, gouache på papper, 61,5x44 cm.

433511

2017-01-16