Harry Wichmann oljemålning

Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARRY WICHMANN, (1916-1993): Spanskt motiv, signerad och daterad Wichman -57, olja på duk, ca 92x65 cm

433513

2017-01-16