Tomaz Holuj oljemålning

Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning
Tomaz Holuj oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLUJ, Tomasz (född 1947): "Svaller", signerad Holuj, olja på duk, 174x44 cm
UTSTÄLLD: Galleri Björkwall

433514

2017-01-16