Björn Krestensen litografi

Björn Krestensen litografi
Björn Krestensen litografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJRÖN KRESTENSEN (född 1951): ´´Tidsavlagringar´´, signerad, numrerad 53/54, litografi, 176x61 cm

433515

2017-01-16