Jordi Arkö Röde Orm

Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm
Jordi Arkö Röde Orm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JORDI ARKÖ (född 1951), Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i röda klotkassetter, 2 volymer.

Nyskick

433516

2017-01-16