Anders Loman oljemålning

Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning
Anders Loman oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS LOMAN (1879-1953): Skogsparti, signerad och daterad And. Loman 1912, olja på duk, 94x134 cm

433521

2017-01-16