Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille ´77, färglitografi, 43/50, ca 32x49 cm

433522

2017-01-24