Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNAR SWAHN (1881-1964): Bränningar, signerad R Swahn Marstrand, olja på duk, 106x167 cm
Dukskador, lagningar
433523
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här