Ragnar Swahn oljemålning

Ragnar Swahn oljemålning
Ragnar Swahn oljemålning
Ragnar Swahn oljemålning
Ragnar Swahn oljemålning
Ragnar Swahn oljemålning
Ragnar Swahn oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR SWAHN (1881-1964): Bränningar, signerad R Swahn Marstrand, olja på duk, 106x167 cm

Dukskador, lagningar

433523

2017-01-16