Wilhelm Henning

Wilhelm Henning
Wilhelm Henning
Wilhelm Henning
Wilhelm Henning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM HENNING (1899-1955): Göteborgsmotiv, signerad W Henning, olja på pannå, 20,5x14,5 cm

433526

2017-01-24