Yoko Ono objekt

Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt
Yoko Ono objekt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YOKO ONO (Japan, född 1933): "Acorn", signerad och daterad Love Yoko 2014, bok i kasett, 3, 16,5x13,5 cm

433527

2017-01-16