Annika von Hausswolff färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ANNIKA VON HAUSSWOLFF (född 1967): "Male hysteria", signerad, daterad och numrerad AvH -02, 143/150 färglitografi, 37x28 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.

433528

2017-01-16