Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATS PEHRSON (född 1958): "Warrior", à tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik/collage, ca 71x56 cm
433529
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här