Mats Pehrson blandteknik/collage

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS PEHRSON (född 1958): "Warrior", à tergo monogramsignerad och daterad MP -97, blandteknik/collage, ca 71x56 cm

433529

2017-01-16