Sigge Jernmark oljemålning

Sigge Jernmark oljemålning
Sigge Jernmark oljemålning
Sigge Jernmark oljemålning
Sigge Jernmark oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGGE JERNMARK (1887-1982): Porträtt av arkitekt Gotthard Ålander, signerad samt daterad 1917, 47x35 cm

Duk något bubblig

433530

2017-01-20