Wilhelm Henning

Wilhelm Henning
Wilhelm Henning
Wilhelm Henning
Wilhelm Henning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM HENNING (1899-1955): Göteborgsmotiv, signerad W Henning, olja på pannå, 21x14,5 cm

433531

2017-01-20