Evald Nielsen hummergafflar 6 st silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD NIELSEN (1879-1958), hummergafflar, 6 st, silver, jugend, design. No 16, längd ca 18,5 cm, dekor av stiliserade blommor, vikt ca 228 g

Mindre repor, monogramgravyr

433535

2017-01-17