Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 134x108 cm

Oramad, tryckskador, kantskadad duk

433537

2017-01-18