Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap, motiv från Bottna, Bohuslän, signerad och daterad Carl-12, olja på pannå, ca 40x50 cm

433544

2017-01-17