Joakim Allgulander färglitografi

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 57/210, litografi, ca 36x30 cm

433550

2017-01-16