Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap med träd, signerad och daterad B Carlsson 2001, olja på duk, ca 51x54 cm

433551

2017-01-17