Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 21 dlr, silver, K. Anderson, knivblad i rostfritt stål, bestående av: 6 konfektskedar, sockertång, strösked, 2 uppsättningar salladsbestick, 1 par stekbestick, olivgaffel, fruktkniv, 2 såskedar, uppläggningssked, 2 serveringsskedar, vikt ca 1353 g

Bruksslitage, monogramgravyr, olivgaffel med importstämplar

433554

2017-01-17