Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine, litografi, ca bildmått 27x21 cm
Spår efter bortsuddad dediktion
433560
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här