M Pyk

M Pyk
M Pyk

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad Madeleine, litografi, ca bildmått 27x21 cm

Spår efter bortsuddad dediktion

433560

2017-01-16