Bernt Carlsson oljemålning

Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning
Bernt Carlsson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNT CARLSSON (samtida):Komposition, signerad och daterad B Carlsson -91, olja på duk, ca 76x91 cm

433561

2017-01-18