Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICK, 30 dlr, silver, bestående av: 12 kaffeskedar, 2+4+5 kaffeskedar, 2 soppslevar, 4 bordsskedar, olika modeller och tillverkare, Sverige, Danmark, Storbritannien, vikt ca 712 g

Bruksslitage, repor, bucklor samt lagningar

433571

2017-01-17