Hasse Hasselgren

Hasse Hasselgren
Hasse Hasselgren

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HASSE HASSELGREN (1933-2002): Frihetsgudinnan, signerad och daterad -86, etsning HC, bildmått ca 44x33 cm

433580

2017-01-16