Kristall
Valmis
2017-01-16
433587
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKÅL MED UNDERFAT, glas, 1800-talets första hälft, rutslipad, diameter ca 21-23 cm
Obetydlig nagg