Kristall

Kristall
Kristall
Kristall
Kristall

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL MED UNDERFAT, glas, 1800-talets första hälft, rutslipad, diameter ca 21-23 cm

Obetydlig nagg

433587

2017-01-16