Ring 18 k vitguld med rubiner samt diamanter

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RING, 18 k vitguld, carréslipade rubiner samt briljanter totalt ca 0,16 ct, svensk importstämpel, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 5,1 g

Bruksslitage, smärre repor på ringskena

433588

2017-01-23