Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RING, 18 k vitguld, carréslipade rubiner samt briljanter totalt ca 0,16 ct, svensk importstämpel, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 5,1 g
Bruksslitage, smärre repor på ringskena
433588
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här