Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1947, olja på duk, ca 46,5x55 cm

433601

2017-02-03