Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur i röd klänning, signerad Karl Höglund, PT, färglitografi, bladmått ca 60x43
433603
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här