Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltur i röd klänning, signerad Karl Höglund, PT, färglitografi, bladmått ca 60x43

433603

2017-01-16