Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): Cyklande, signerad Karl Höglund, EA XXIX/XXX, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm
433604
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här