Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cyklande, signerad Karl Höglund, EA XXIX/XXX, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

433604

2017-01-16